PŘIPOJTE SE K NÁM

Hledáte tým pro vaše dítě, které miluje softball? 

Nabízíme tréninky pro děti různých věkových kategorií a úrovní, kde je budeme učit základní techniky a taktiky hry. Naši zkušení trenéři budou děti motivovat k dosažení svého maximálního potenciálu a budou se snažit, aby se děti při tréninku dobře bavily.

Hráči našeho týmu mají také možnost zúčastnit se soutěží a turnajů v různých městech a regionech. Budete mít příležitost potkat nové lidi, vytvořit nová přátelství a prožít spoustu zábavy.

Nebo jste sami vášnivý hráč a hledáte novou výzvu?

Zde se opravdu soustředíme na zdokonalení vašich dovedností a taktiky hry a připraví vás na soutěže a turnaje po celé České republice.

Při připojení k našemu týmu nejen, že zlepšíte svou hru, ale také získáte nové přátele a společně prožijete mnoho nezapomenutelných okamžiků. Během tréninků a zápasů vytvoříte silné pouto s ostatními hráči a společně budete pracovat na dosažení vašich cílů.

Naše tréninky probíhají pravidelně a zahrnují zlepšování techniky, kondice a spolupráce mezi hráči. Naše zápasy jsou také velmi zábavné, kde se můžeš ukázat a ukázat své umění.